Případové studie

Jak nás hodnotí hosté?

Our stay was great.  The apartment was clean and comfortable. The location is unbeatable. Directly in the old town. We will be happy to come back.
Michelle Isaak
Amazing, stylish clean and great located flat for 2-5 people with luxurious bathroom. We had a really great time there and will be willing to come back while spending another time in Prague.
Martin Križo
We had a great time in Prague! The apartment is well situated & it was all clean. We would definitely recommend the flat to our friends and family! The apartment was exactly like the pictures & everything we needed, was present. If I need to give 1 'negative' point, it would be the curtains. We woke up very early because of the light. But despite the curtains, it was wonderful!
Janne Lievrouw
Highly recommended! The service was more than we could imagine. The flat iself was very clean and had all the equipment needed & even some extras! If we ever come back to Prague, we'll definately pick Prague Days again!
Daniel Cisoń
War cool! Alles schön sauber und die Lage war auch ganz Nice.
Amelie Gross
We enjoyed staying at the apartment. Its very spacious and really in a great location. Great to have tea and coffee etc. Make sure you are clear how many beds you want making up before you arrive!!!
Ian Page
Beautiful and very spacious apartment. Good and very quiet area! The host was very nice and helpful! Will definitely stay there again if I come back to Prague
Veronika Zotochkina
The cozy loft experience was truly that ~ cozy and an experience! The location was very convenient to 2 main tram/bus stop locations and we were able to get anywhere we needed within 15-20 minutes.
Mohammed Chaudhri

Chcete využít potenciál své nemovitosti naplno?

Naše komplexní řešení správy zajistí, že vaše nemovitost zůstane ve špičkové kondici a zároveň bude dlouhodobě přinášet vysoké výnosy. Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme.
Děkujeme za váš kontakt. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Odeslání selhalo.
Především oceňuji komunikaci s klienty, úklid, ale i zajištění případných oprav a revizí nebo práci s cenou pronájmu. A co se mi na naší službě nejvíce líbí? Je to jednoduché a asi Vás nepřekvapím, když napíšu, že největším benefitem vaší služby je to, že se nemusím o nic starat.
Barbora K.
Všechny recenze