Apartmány v ulici Grafická

O projektu

Dva byty v rezidenci Neugraf na pražském Smíchově vlastněné fondem Future X1 nabízí rozlohu 90m² v dispozici 3+KK s dvěma ložnicemi a kapacitou pro 6 hostů. Každému bytu náleží také privátní balkón a garážové stání.

Původně byly byty vybaveny jen kuchyní a osvětlením, ale během 4 týdnů jsme dokončili plné zařízení interiérů. Proces zařizování zahrnoval vizualizace a podrobný plán realizace s využitím vybraných produktů a finální dohled nad realizací. Počáteční investice fondu do vybavení obou bytů byla díky našim exkluzivním spolupracím jen 900 tisíc Kč a to i přes to, že apartmány míří na prémiový segment ubytování. Oba interiéry jsou velmi osobité a výrazné, což je činí vysoce atraktivními na ubytovacích platformách.

Výzva

S ohledem na lokalitu mimo turistická centra bylo hlavní výzvou zařídit interiéry a navrhnout obchodní strategii tak, aby nabídky mohly konkurovat svými výdělky nabídkám v centrálnější poloze města.

Naše řešení

Společně se zkušenými interiérovými designéry jsme zařídili interiéry tak, aby odpovídaly potřebám širšího spektra hostů (v našem případě hlavně firemním cestujícím) a vynikly na ubytovacích platformách. Navržený obchodní model založený na adaptivní obsazenosti pro turistické a střednědobé pobyty umožnil dosáhnout vysoké obsazenosti a RevPAN i přes méně atraktivní polohu apartmánů. 

Výsledek

Grafická A

  • 95.4% spokojenost hostů
  • 84.90% obsazenost
  • 3.656 Kč RevPAN
  • 92 % krátkodobé pobyty a 8 % střednědobé pobyty
  • O 70.2 % vyšší čistý výdělek oproti dlouhodobému pronájmu

Grafická B

  • 92.4% spokojenost hostů
  • 95.6% obsazenost
  • 2.846 Kč RevPAN
  • 42 % krátkodobé pobyty a 58 % střednědobé pobyty
  • O 72.0 % vyšší čistý výdělek oproti dlouhodobému pronájmu

Závěr

I když jsou nabídky apartmánů v projektu Neugraf velmi podobné, každá z nich funguje na trhu jinak a vyžaduje specifickou strategii pronájmu pro dosažení maximálního výnosu. Díky naší adaptabilní strategii, která umožňuje využití každé nemovitosti pro nejvhodnější typ pronájmu v závislosti na aktuální situaci na trhu, jsme dosáhli optimálního výnosu obou apartmánů. Ačkoliv se obsazenost a RevPAN liší, čisté výdělky jsou maximalizovány na srovnatelnou výši. Výjimečná spokojenost hostů v apartmánech v Grafické trvá od listopadu 2022.

Chcete využít potenciál své nemovitosti naplno?

Naše komplexní řešení správy zajistí, že vaše nemovitost zůstane ve špičkové kondici a zároveň bude dlouhodobě přinášet vysoké výnosy. Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme.
Děkujeme za váš kontakt. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Odeslání selhalo.
Mám o svém bytě větší přehled než kdyby byl pronajat na klasický dlouhodobý pronájem. Rychlá komunikace a kvalitní online systém s přehledem obsazenosti bytu i výnosností. Oceňuji flexibilitu, kdy mohu byt využít i pro sebe.
Lukáš H.
Všechny recenze