Správa bytů

Chcete si ušetřit čas i námahu při pronajímání svého bytu?

Jako profesionálové v oblasti hospitality a správy nemovitostí jsme tu pro vás, když chcete naplno využít potenciál své nemovitosti. Naše vlastní technologie přináší vysoké dlouhodobé výnosy díky adaptivní optimalizaci obsazenosti pro krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé pobyty. Zároveň garantují konzistentně vynikající zážitky vašich hostů.
Chci konzultaci

S naším komplexním řešením proměníte svou nemovitost rychle v úspěšný servisovaný apartmán.

Zajistíme vaší nemovitosti úspěšnost po všech stránkách - od správy a údržby nemovitosti až po poskytování vynikající péče o každého hosta.
Design interiéru

V úzké spolupráci s profesionálními designéry interiérů zařizujeme a vybavujeme nemovitosti podle našich standardů. Tento náš přístup zajišťuje dlouhodobou spokojenost hostů a úspěch vaší nemovitosti.

Dynamická cenotvorba

Náš algoritmus upravuje ceny na základě tržních trendů v reálném čase, zatímco naše propojení s TMC a OTA platformami zajišťuje všude aktuální dostupnost. Díky naší cenové strategii jsme schopni vám zajistit optimální výnosy díky vyváženosti obsazenosti a denních sazeb.

Krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé pobyty

Optimalizujeme obsazenost díky plynulé kombinaci krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých pobytů. Rozšiřte své zdroje příjmů prostřednictvím našich přímých B2B partnerství zaměřených na služební cesty.

Profil na více platformách

Zajistíme prezentaci vaší nemovitosti na více B2C i B2B platformách pro její maximální zviditelnění. Díky profesionálním fotografiím a přesvědčivému copywritingu zajistíme, aby vaše nabídka vždy vynikla mezi konkurencí.

Komunikace s hosty

Ke správě rezervací od začátku do konce používáme vlastní systém. Náš ryze osobní přístup, plně digitální customer journey a nepřetržitá podpora zajišťují, že se každý host bude během svého pobytu cítit doopravdy opečováván.

Pojištění majetku

Pojištění majetku pro poskytovatele ubytování zajišťujeme prostřednictvím našeho důvěryhodného partnera. Pokud se stane něco neočekávaného, vyřídíme vše za vás - pojistné události, náhrady i řešení sporů.

Udržitelné řízení

V rámci našeho fungování se snažíme dodržovat postupy šetrné k životnímu prostředí, které vyhledává stále více hostů. Mezi naše iniciativy patří minimalizace obalů, omezení nadbytečné přepravy zboží, získávání produktů od lokálních dodavatelů a podpora udržitelného chování našich hostů.

Klientská aplikace

Spravujte svůj majetek snadno pomocí naší aplikace. Sledujte obsazenost, kontrolujte příjmy, rezervujte si apartmán a mějte okamžitý přístup k fakturám a smlouvám - to vše na jednom místě.

Apartmány v našem portfoliu

Naše portfolio nabízí špičkové lokality v blízkosti centra a business center s dostatkem prostoru a vybavení pro dnešní cestovatele. Začněte přijímat hosty a proměňte svou nemovitost v další úspěšný servisovaný apartmán.

Nezapomenutelné zážitky hostů proměňujeme v rostoucí výnosnost vaší nemovitosti.
V čem jsme unikátní?

Plně servisované apartmány
Postaráme se o zařízení a vybavení vaší nemovitosti, aby hostům nic nechybělo. Díky inspekcím během příprav zázemí k pobytům zajistíme, že vaše nemovitost bude dlouhodobě v perfektním stavu.
Vlastní rezervační platforma
Pro kontrolu nad celým zážitkem hosta od rezervace po check-out jsme vyvinuli rezervační portál praguedays.com, který sami propagujeme a zvyšujeme tím obsazenost vašich nemovitostí.
Non-stop podpora
Hostům jsme neustále k dispozici. Naši zkušení operátoři jsou úzce navázáni na technický tým a společně vyřeší každou situaci. Ať jde o uvítání v apartmánu nebo řešení nenadálých situací, o vše se postaráme za vás.
Rostoucí výnos
Hostům jsme neustále k dispozici. Naši zkušení operátoři jsou úzce navázáni na technický tým a společně vyřeší každou situaci. Ať jde o uvítání v apartmánu nebo řešení nenadálých situací, o vše se postaráme za vás.
Chci se dozvědět více

Jsme předním provozovatelem servisovaných apartmánů

Apartmánů v portfoliu
Zprostředkovaných pobytů
Hodnocení hostů
Celková spokojenost hostů

Hledáte spolehlivého partnera pro správu své nemovitosti?

Naše komplexní řešení správy zajistí, že vaše nemovitost zůstane ve špičkové kondici a zároveň bude dlouhodobě přinášet vysoké výnosy. Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme.
Děkujeme za váš kontakt. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Odeslání selhalo.
Jsme spokojeni s profesionálním přístupem i se službami. Líbí se mi komplexní přístup a vzhledem k tomu, že pracuji ve stejném oboru, tak velmi dobře vím, co to všechno obnáší.
Vladimír H.
Všechny recenze

Otevřete dveře platformám pro krátkodobé pronájmy, firemní ubytování a přímé rezervace

Optimalizujeme obsazenost díky našemu vlastnímu systému správy rezervací, dynamickým cenám a přímým partnerstvím. Buďte s námi o krok napřed, věnujte se firemním cestujícím a získávejte přímé rezervace z naší platformy praguedays.com.
Airbnb logoBooking logo
Jsme certifikovanými partnery společností Booking a Rentals United.

Náš hladký proces od předání nemovitosti až po její průběžnou správu

Přečtěte si více o celém průběhu svěření vaší nemovitosti do naší správy a o tom, jakým způsobem zajišťujeme výjimečný zážitek pro vaše hosty.
1
Vaše přání a potřeby
Jakmile se seznámíme s vašimi očekáváními a potřebami, provedeme vás naším modelem správy a navrhneme vám doporučení, která jsou v souladu s vaším cílem, i když přesahuje rámec našich služeb.
2
Prohlídka nemovitosti
Osobně navštívíme vaši nemovitost, abychom se ujistili, že zapadá do našeho portfolia, a shromáždíme informace pro vytvoření kompletního profilu v našem systému pro její úspěšnou správu.
3
Ideální obchodní model
Připravíme obchodní model pro optimální obsazenost krátkodobými, střednědobými a dlouhodobými pobyty.
4
Příprava nemovitosti
Vaši nemovitost proměníme v servisovaný apartmán. To zahrnuje vybavení bytu, zařízení nábytkem, fotografování a optimalizaci nabídky pro její úspěšné uvedení na trh.
5
Správa po spuštění
Neustále optimalizujeme strategii pronájmu, provádíme pravidelné kontroly, abychom vaši nemovitost udržovali v nejlepší kondici a umožňujeme vám sledovat její výkonnost prostřednictvím naší klientské aplikace.

Hledáte spolehlivého partnera pro správu své nemovitosti?

Naše komplexní řešení správy zajistí, že vaše nemovitost zůstane ve špičkové kondici a zároveň bude dlouhodobě přinášet vysoké výnosy. Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme.
Děkujeme za váš kontakt. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Odeslání selhalo.
Jsme spokojeni s profesionálním přístupem i se službami. Líbí se mi komplexní přístup a vzhledem k tomu, že pracuji ve stejném oboru, tak velmi dobře vím, co to všechno obnáší.
Vladimír H.
Všechny recenze

Kombinujeme různé typy pronájmů, abychom maximalizovali vaše výnosy

Zjistěte více o našem způsobu správy nemovitostí. Pokud dáváte přednost stabilitě zaručeného příjmu, můžeme nemovitost pronajmout přímo od vás!

Chcete plně využít potenciál své nemovitosti? Zde je vše, co byste měli vědět.

Jak můžu sledovat výnosnost svého servisovaného apartmánu?

Díky naší přívětivé aplikaci je správa vašeho majetku snadná. Na jednom místě můžete sledovat obsazenost, příjmy, rezervovat apartmán pro osobní použití a přistupovat k důležitým dokumentům, jako jsou faktury a smlouvy s hosty. Máte tak vše pod kontrolou.

Jak zajistíte ohleduplné a zodpovědné prostředí pro sousedy i hosty?

Harmonické vztahy se sousedy a udržování vašeho majetku v bezvadném stavu jsou pro nás stejně důležité jako pro vás. Zajištěním delších pobytů přirozeně snižujeme počet rušivých vlivů. Naše vysoká úroveň služeb spolu s prémiovými cenami přitahuje ohleduplnější hosty. Používáme také zařízení pro monitorování hluku, abychom udrželi jeho úroveň v přijatelných mezích. Kromě toho jsou všechny naše apartmány označeny číslem tísňového volání pro sousedy, aby bylo zajištěno rychlé řešení případných problémů.

Co je Prague Days?

Prague Days je sesterská značka společnosti Blahobyty a je určena pro hosty z celého světa. Provozujeme vlastní rezervační platformu na adrese praguedays.com, která zajišťuje přímé rezervace a vytváří pro vás další zdroj příjmů. Naší strategií je dlouhodobý úspěch založený na spokojenosti hostů, a budování značky, za kterou se hosté a korporátní ubytovatelé rádi vracejí.

Mohu svou nemovitost využívat pro osobní pobyt?

Samozřejmě! Je to váš majetek. Na rozdíl od jiných značek, které za osobní použití účtují poplatky, vám nabízíme flexibilitu, abyste mohli svůj majetek využívat, kdykoli budete chtít. Prostě si jej můžete kdykoli bezplatně rezervovat pro sebe prostřednictvím naší aplikace.

Jakou míru účasti mám jako vlastník nemovitosti?

Zpočátku s vámi budeme úzce spolupracovat, abychom pochopili a sladili vaše požadavky s naším obchodním modelem. Po této fázi bude vaše aktivní zapojení minimální. Abychom vás informovali, máme aplikaci, která poskytuje údaje o obsazenosti a reporty v reálném čase.

Co mohu očekávat od spolupráce s Blahobyty?

Spolupráce s námi znamená zaměřit se na kvalitní péči o hosty a využívat ji jako výhody pro dlouhodobý úspěch. Naší úspěšnost stavíme na vlastních technologiích a datech s cílem zajistit vám dlouhodobý zisk. Vaše nemovitost navíc získá konkurenční výhodu v sektoru firemního ubytování. Jako přední jméno v oboru vám otevíráme dveře k exkluzivním smlouvám a partnerstvím.

Jak přispívají zaměření na hospitality k úspěchu mé nemovitosti?

Náš důraz na výjimečnou péči o hosty se přímo promítá do pozitivních recenzí, což přitahuje více hostů a posiluje jejich loajalitu. Získejte konkurenční výhodu tím, že budete držet krok s trendy a vyhovíte dnešním náročným cestovatelům. Například propagací prvků udržitelnosti vašeho ubytování můžete přilákat obchodní cestující, kteří vyhledávají delší pobyty. V období po pandemii se zotavují především bohatí cestovatelé, kteří vyhledávají vysokou úroveň komfortu a speciální služby a jsou ochotni si za tyto nadstandardní služby připlatit.

Pomůžou mi Blahobyty s vybavením a zařízením nemovitosti?

Určitě! Vybavení bytu je pro nás mnohem víc, než jen výběr nábytku - jde o celkovou proměnu a stylizaci interiérového designu. Díky naší dlouholeté spolupráci se zkušenými interiérovými designéry připravujeme návrhy, které přesně odpovídají cílové skupině vaší nemovitosti, přičemž se řídíme našimi znalostmi trhu. Naši partneři řídí celý proces vybavování a zajišťují kvalitu v každé fázi. Naše renomé v oboru vám navíc zajistí cenově výhodná a profesionální řešení. Pomůžeme vám z vaší nemovitosti vyzdvihnout to nejlepší.

Jak maximalizovat výnosový potenciál mé nemovitosti coby servisovaného apartmánu?

Zaměřujeme se na dlouhodobé strategie pro maximalizaci výnosového potenciálu vaší nemovitosti. Zpočátku můžeme začít pomalu a upřednostnit budování silného online profilu. Prostřednictvím průběžné optimalizace se přizpůsobujeme požadavkům a trendům trhu, abychom zajistili, že váš servisovaný apartmán zůstane konkurenceschopný. Také diverzifikujeme, abychom přilákali širší demografickou skupinu hostů, a zavádíme strategie, které zmírňují dopady výkyvů na trhu, s cílem dosáhnout stabilního růstu a dlouhodobě udržitelných příjmů.

Jak probíhá vyúčtování a kdy mohu očekávat platby?

K vyúčtování přistupujeme velmi transparentně. Všechny transakce kontrolujeme, abychom zajistili přesnost v každém aspektu. V zájmu zachování transparentnosti vycházíme při platbách ze skutečně přijatých částek. Faktury jsou vystavovány každý měsíc a jsou k nim přiloženy podrobné informace zahrnující vše od velkých výdajů až po drobné nákupy, a to do posledního šroubku. Díky tomuto komplexnímu přístupu máte vždy přehled a můžete od nás očekávat rychlé a pravidelné platby.

Jak se vypořádáváte se zákonnými povinnostmi?

Od začátku naší spolupráce se postaráme o všechny vaše právní povinnosti. Patří sem hlášení cizinců na cizinecké policii, placení všech potřebných poplatků a vedení domovní knihy.

Abychom pomohli úřadům nastavit spravedlivá a jasná pravidla pro ubytování v soukromí, založili jsme a předsedáme České asociaci pronajímatelů a ubytovatelů v soukromí. Aktivně spolupracujeme s městem a státem na nastavení a prosazování pravidel pro krátkodobé pronájmy.