Apartmán v ulici V Podhájí

O projektu

Tento apartmán o rozloze 69 m² v dispozici 2+KK nabízí neotřelé a útulné ubytování s jednou ložnicí a kapacitou pro 4 hosty. Nachází se dále od centra, v novostavbě v klidném Podolí. Barevný koncept interiéru kombinuje zemité přírodní tóny s několika různými odstíny modré. K apartmánu navíc náleží terasa a parkovací místo, což umožnilo se zaměřit na hosty cestujicí autem a preferující ubytování v klidné části města.

Výzva

I přes méně atraktivní turistickou polohu apartmánu jsme chtěli využít příznivé dispozice, extra vybavení a dobré dostupnosti do centra města k vytvoření zázemí, které zaujme turisty běžně vyhledávající apartmány v centru.

Naše řešení

Jelikož se jednalo o novostavbu, apartmán jsme při převzetí do správy získali zcela nezařízený. Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme vybavili interiér od nábytku po dekorace tak, aby vyhovoval jak krátkodobým, tak střednědobým pobytům. Využili jsme předností apartmánu, jako je garážové stání, terasa a sklep na inzertních platformách, což nám umožnilo dosáhnout nadstandardní průměrné délky pobytu 4.9 dne.

Výsledek

  • 95.8 % spokojenost hostů
  • 86.3 % obsazenost
  • 2 608 Kč RevPAN
  • 85 % krátkodobé pronájmy a 15 % střednědobé pronájmy
  • O 73.5 % vyšší čistý výdělek oproti dlouhodobému pronájmu

Závěr

I nemovitost mimo hlavní perimetr turistických částí města má potenciál uspět na trhu s ubytováním. Je potřeba ale myslet na spousty faktorů, keré vstupují do rozhodování hostů, kde se ubytují. V tomto případě se podařilo využít skvělé zázemí apartmánu v novostavbě pro vytvoření nabídky, která zaujme hlavně rodiny a to jak neotřelým interiérem a kvalitou péče během pobytu, tak právě dostupností parkování, protože hosté ze sousedících zemí často volí cestu autem.

Chcete využít potenciál své nemovitosti naplno?

Naše komplexní řešení správy zajistí, že vaše nemovitost zůstane ve špičkové kondici a zároveň bude dlouhodobě přinášet vysoké výnosy. Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme.
Děkujeme za váš kontakt. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Odeslání selhalo.
Mám o svém bytě větší přehled než kdyby byl pronajat na klasický dlouhodobý pronájem. Rychlá komunikace a kvalitní online systém s přehledem obsazenosti bytu i výnosností. Oceňuji flexibilitu, kdy mohu byt využít i pro sebe.
Lukáš H.
Všechny recenze