Apartmán v ulici Mikulášská

O projektu

Tento apartmán se nachází přímo v srdci města, jen krok od Staroměstského náměstí, a nabízí tak hostům ideální polohu pro objevování krás Prahy. S malebným výhledem na Kostel Panny Marie před Týnem poskytuje dokonalý zážitek z pobytu ve středu historické Prahy. Apartmán o rozloze 65 m² a dispozicí 3+KK s dvěma ložnicemi poskytuje komfortní ubytování pro čtyři hosty. Byt, který původně měl jen kuchyň a koupelnu, jsme kompletně zrenovovali a vybavili pro krátkodobé pronájmy. Každý detail byl pečlivě navržen a realizován na základě našich dlouholetých zkušeností s cílem zajistit maximální pohodlí pro hosty.

Výzva

V centru města je běžnou praxí zvyšování kapacity apartmánů za účelem vyššího zisku, což často může mít negativní dopad na kvalitu sousedského soužití. Na počátku naší spolupráce jsme se s klientem shodli, že tato strategie není v souladu s našimi hodnotami, a proto jsme se rozhodli soustředit především na pohodlí hostů. Hlavní výzvou pak bylo, i přes omezený počet hostů, maximalizovat výnosový potenciál nemovitosti.

Naše řešení

Díky bezkonkurenční poloze apartmánu jsme se rozhodli zaměřit výhradně na krátkodobé pobyty. Tomu jsme uzpůsobili návrh interiéru v decentních tónech respektující historický charakter lokality. Ten jsme od návrhu po finální vyhotovení zrealizovali během pouhých 5 týdnů. S ohledem na zaměření na krátkodobé pronájmy jsme navrhli dlouhodobou strategii zaměřenou na budování silného profilu nemovitosti s pozitivním renomé na ubytovacích platformách místo maximalizace zisku od první rezervace. Díky této strategii může nemovitost ze silného profilu dlouhodobě těžit a umožnila následnou agresivnější cenotvornou strategii s vyšší cenou za noc zaměřenou na bonitnější klientelu.

Výsledek

  • 94.2 % spokojenost hostů
  • 86.2 % obsazenost
  • 4.044 Kč RevPAN
  • 100 % krátkodobé pobyty
  • O 23.2 % vyšší čistý výdělek oproti dlouhodobému pronájmu

Závěr

I přes naší strategii, která nejde na úkor místní komunity, náš obchodní model generuje srovnatelné výdělky jako generují nabídky hostitelů, kteří se rozhodnou upřednostnit kapacitu apartmánu před pohodlím hostů i jejich okolí. Dokázali jsme to hlavně díky pečlivé práci s budováním silného profilu nemovitosti, důkladné péči o každého hosta a dynamické strategii pro správu cen zaměřené na dlouhodobou maximalizaci RevPAN.

Chcete využít potenciál své nemovitosti naplno?

Naše komplexní řešení správy zajistí, že vaše nemovitost zůstane ve špičkové kondici a zároveň bude dlouhodobě přinášet vysoké výnosy. Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme.
Děkujeme za váš kontakt. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Odeslání selhalo.
Mám o svém bytě větší přehled než kdyby byl pronajat na klasický dlouhodobý pronájem. Rychlá komunikace a kvalitní online systém s přehledem obsazenosti bytu i výnosností. Oceňuji flexibilitu, kdy mohu byt využít i pro sebe.
Lukáš H.
Všechny recenze