Apartmán v ulici Michelská

O projektu

Tento apartmán se nachází v pražské Michli, mimo centrum Prahy, ale výhodnou polohou blízko business centra Na Pankráci. S rozlohou 56 m² a dispozicí 2+KK byt nabízí jednu ložnici a kapacitu pro čtyři hosty. Původně byl určený pro dlouhodobé bydlení a byl jen základně vybaven. Na základě našich doporučení byl apartmán před spuštěním kompletně zařízen vším nezbytným pro pohodlný prodloužený pobyt. Díky tomu mohou hosté v apartmánu komfortně žít již od prvního momentu svého pobytu, ať už jsou v Praze na několik dní nebo několik měsíců.

Výzva

Majitel nemovitosti se rozhodl vstoupit do oblasti hospitality a již dále nechtěl čelit starostem spojeným s dlouhodobým nájmem. Výzvou bylo navrhnout vhodný obchodní model pro lokalitu, která je primárně vhodná pro rezidenční bydlení, a zajistit tak úspěch jeho podnikání.

Naše řešení

S ohledem na lokalitu mimo centrum města bylo potřeba navrhnout obchodní model, který by se neopíral  čistě o turistické pobyty a to díky nízké poptávce po této lokalitě. Zaměřili jsme se tak na dotažení interiéru, který by více vyhovoval firemním cestujícím, což mimo jiné zahrnovalo kompletní řešení vybavení dle našich standardů pro střednědobé pronájmy, ultra rychlý internet 200mb nebo pracovní místo. Od začátku jsme se zaměřili na pronájem nemovitosti skrze naše přímá partnerství na firmy a korporátní ubytovatele, díky kterým nemovitost dosahuje 79.5% obsazenosti. 

Výsledek

  • 96% spokojenost hostů
  • 79.5% obsazenost
  • 1 920 Kč RevPAN
  • 71 % střednědobé pronájmy a 29 % krátkodobé pronájmy
  • O 150.6 % vyšší čistý výdělek oproti dlouhodobému pronájmu

Závěr

Projekt v ulici Michelská dokazuje, že i přes zdánlivě neatraktivní polohu lze dosahovat násobně vyššího čistého zisku v porovnání s dlouhodobým pronájmem. V tomto případě nemovitost dosahuje mimořádných výsledků díky přímému pronájmu nemovitosti našim partnerům vyhledávající firemní ubytování. Nemovitost ve výsledku generuje čistý zisk o 150.6 % vyšší oproti dlouhodobému pronájmu a pouze z 29 % je obsazena krátkodobými pronájmy.

Chcete využít potenciál své nemovitosti naplno?

Naše komplexní řešení správy zajistí, že vaše nemovitost zůstane ve špičkové kondici a zároveň bude dlouhodobě přinášet vysoké výnosy. Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme.
Děkujeme za váš kontakt. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Odeslání selhalo.
Mám o svém bytě větší přehled než kdyby byl pronajat na klasický dlouhodobý pronájem. Rychlá komunikace a kvalitní online systém s přehledem obsazenosti bytu i výnosností. Oceňuji flexibilitu, kdy mohu byt využít i pro sebe.
Lukáš H.
Všechny recenze