Apartmán v ulici Krakovská

O projektu

Tento moderně zařízený apartmán o rozloze 30 m² v dispozici 1KK je ukázkovým příkladem toho, jak malé studio v dobré lokalitě v kombinaci se skvělým servisem pro hosty a promyšleným zázemím může skvěle fungovat v ubytovacím sektoru. Vynikající poloha hned vedle Václavského náměstí a pod Národním muzeem činí z tohoto apartmánu ideální místo pro ty, kteří chtějí být v centru dění a v docházkové vzdálenosti od hlavních atrakcí města.

Výzva

Studiové byty jsou nejdostupnější možností pro první investiční byt. Nejsou zároveň nejlepší volbou pro dlouhodobé bydlení, a proto je jejich podíl na pražském trhu s ubytováním významný. Vzhledem k vysoké konkurenci, která se dělí o omezenou poptávku, bylo naším cílem najít obchodní model, který i přes vysokou konkurenci přinese očekávanou návratnost.

Naše řešení

Omezený počet lůžek pro dvě osoby slibuje hostům příjemné bydlení i přes malou rozlohu apartmánu a to také během několikatýdenních pobytů. Byt je vybaven vším nezbytným pro prodloužený pobyt včetně pračky, pracovního stolu a rychlého internetu. Zařízení apartmánu umožňuje pokrývat potřeby širšího spektra hostů a úspěšně pronajímat nemovitost také pro střednědobé pobyty.

Výsledek

  • 95.4 % spokojenost hostů
  • 79.5 % obsazenost
  • 1 852 Kč RevPAN
  • 77 % krátkodobé pronájmy a 23 % střednědobé pronájmy
  • O 50.3% vyšší čistý výdělek oproti dlouhodobému pronájmu

Závěr

I přes snazší dostupnost studií jako investičních bytů je jejich provoz stále složitější. Jedním z důvodů je vysoká konkurence, druhým zvyšující se náklady na přípravu pobytu, které při krátkých pobytech mohou tvořit i 50 % ceny pobytu. Nám se v tomto případě podařilo držet průměrnou délku pobytu 5.71 dne a maximalizovat dlouhodobý výnos z nemovitosti zajištěním kombinace krátkodobých a střednědobých pobytů, kde není účtována provize externími platformami. Čisté výdělky jsou tak o 50.3 % vyšší při porovnání s dlouhodobým pronájmem.

Chcete využít potenciál své nemovitosti naplno?

Naše komplexní řešení správy zajistí, že vaše nemovitost zůstane ve špičkové kondici a zároveň bude dlouhodobě přinášet vysoké výnosy. Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme.
Děkujeme za váš kontakt. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Odeslání selhalo.
Mám o svém bytě větší přehled než kdyby byl pronajat na klasický dlouhodobý pronájem. Rychlá komunikace a kvalitní online systém s přehledem obsazenosti bytu i výnosností. Oceňuji flexibilitu, kdy mohu byt využít i pro sebe.
Lukáš H.
Všechny recenze