Spoluzakladatel Prague Days, Adam, vystoupí na Scale Show v Barceloně!

S radostí oznamujeme, že Adam, spoluzakladatel Prague Days, vystoupí na pódiu prestižní Scale Show v Barceloně v úterý 14. května. Adamova prezentace "Growth Unlocked: Scaling Outstanding Hospitality Team Culture" se zaměří na klíčové výzvy spojené s rychlým růstem startupu, škálování provozu v hospitality odvětví a možnosti, které se otevírají, když je tým vaší prioritou.

Adamova prezentace prozkoumá překážky v rozšiřování podnikání v hospitality odvětví, nad rámec běžných strategií růstu. Bude mluvit o výzvách spojených s rozšiřováním týmu zaměřeného na hospitality, o překonávání omezení plynoucích ze spoléhání se pouze na silné osobní vztahy a o růstu, který negativně neovlivňuje spokojenost hostů.

Na základě svých rozsáhlých zkušeností v Prague Days — úspěšném startupu s více než 70 členy týmu, 200 apartmány a několika nominacemi na Tým roku — bude Adam sdílet cenné poznatky z budování silné firemní kultury, která podporuje pocit sounáležitosti, smysluplnosti a spokojenosti mezi členy týmu, které jsou klíčové pro efektivní škálování kvality služeb. Prezentace ukáže, jak je agilní, soudržná týmová kultura nejen prospěšná, ale zásadní pro účinné škálování firmy.

Během svého poutavého projevu se Adam podělí o své tipy na vytváření pracovního prostředí, které podporuje pocit sounáležitosti mezi členy týmu. Bude sdílet strategie, které pomohly Prague Days stát se oceňovanou firmou v hospitality odvětví a zaměří se na to, jak je důležité, aby se členové týmu cítili ceněni a motivováni poskytovat výjimečné služby každému hostovi.

No items found.

O Scale Show

Scale Show je každoroční třídenní konference pro profesionály v oblasti krátkodobých pronájmů z celého světa. Je centrem nejnovějších trendů a inovací v hospitality odvětví a poskytuje platformu pro odborníky, aby sdíleli zkušenosti, výzvy a řešení, které podporují růst a adaptaci na rychle se vyvíjejícím trhu krátkodobých pronájmů.

Další informace získáte zde.

No items found.

Získejte zdarma e-book pro lepší orientaci v povinnostech spojených s krátkodobými pronájmy.

Získat E-book
Úspěšně odesláno
Odeslání selhalo.
Sdílet: