Prague Days oslavuje čtyři nominace od prestižních Serviced Apartment Awards pro rok 2024!

Je pro nás velkou ctí oznámit, že Prague Days bylo nominováno na čtyři ceny v rámci prestižních Serviced Apartment Awards, které jsou často přirovnávány k "Oscarům odvětí". Tato uznávaná událost, která se koná v Londýně, sjednocuje majitele servisovaných apartmánů, provozovatele, investory, cestovní agentury a dodavatele. S devítiletou historií excelence se Serviced Apartment Awards zaměřují na ocenění nejlepších praxí v oblasti hospitality.

Tento rok bylo vybráno devatenáct kategorií odbornou panelovou komisí a my jsme hrdí na to, že jsme mezi vybranými kandidáty. Nominace zahrnují Team of the Year, Best Operator a dvě nominace pro Best Property za naše apartmánové domy MIZU House a CORU House. Tato ocenění jsou důkazem našeho odhodlání poskytovat nepřekonatelnou hospitality a zároveň reflektují naši schopnost vytvářet 100% inkluzivní prostředí. Nominace jako tyto nám umožňují budovat komunitu ambiciózních jedinců, kteří společně pracují na transformaci pražského trhu s krátkodobými pronájmy prostřednictvím neustálých inovací a strategických optimalizací. 

Chtěli bychom vyjádřit hlubokou vděčnost celému našemu úžasnému týmu, který svou práci vykonává vždy na nejvyšší úrovni a jehož úsilí přesahuje běžná očekávání. Bez jejich mimořádného nasazení bychom nemohli dosáhnout takových úspěchů.

Těšíme se, že společně s vámi můžeme oslavit tyto výjimečné úspěchy a dále posilovat naši pozici jako předního poskytovatele servisovaných apartmánů v Praze. Vaše neustálá podpora a přízeň jsou pro nás neocenitelné a jsou klíčem k našemu budoucímu růstu a úspěchu.

No items found.

Prague Days

Prague Days je sesterská značka společnosti Blahobyty a pečuje o hosty z celého světa. Naší strategií je dlouhodobý úspěch založený na spokojenosti hostů, a budování značky, za kterou se hosté a korporátní ubytovatelé rádi vracejí. Prague Days provozuje vlastní rezervační platformu praguedays.com.

No items found.
Sdílet: