Jsme Airbnb Superhostitelé pro rok 2023

Status Superhostitele je vyhrazen pro nejlépe hodnocené a nejzkušenější hostitele na Airbnb. S hrdostí oznamujeme, že jsme titul Superhostitele pro rok 2023 získali se všemi apartmány pod naší správou. Tento úspěch je odrazem našeho konzistentního úsilí poskytovat výjimečné zážitky našim hostům.

Dosáhnout statusu Superhostitele vyžaduje splnění přísných kritérií na kvalitu služeb stanovených Airbnb. Mezi ta patří rychlá reakční doba, nízký počet zrušených rezervací a celkové hodnocení 4,8 a vyšší. Všechna kritéria se vyhodnocují kvartálně za posledních 12 měsíců, což zaručuje, že na tento prestižní status mohou dosáhnout jen ti nejlepší a nejspolehlivější hostitelé.

Získat titul Superhostitele jako profesionální správce, který vítá desítky tisíc hostů ročně a spravuje široké portoflio nemovitostí je velkou výzvou. Nejde to bez významné automatizace procesů a skvělého týmu poskytujícího konzistentní kvalitu služby každému z hostů. Dosažení tohoto prestižního statusu je proto pro nás významným úspěchem. Díky tomu naši klienti získávají větší viditelnost na platformě Airbnb a jejich nemovitosti jsou označeny jako jedny s nejlepšími službami na místním trhu.

Titul Superhostitele pro rok 2023 není pouze oceněním naší práce, ale stává se pro nás dalším závazkem k poskytování nezapomenutelných zážitků a neustálému zdokonalování našich služeb. Už teď se věnujeme inovacím, které zajistí, že každý nový pobyt bude ještě lepší než ten poslední. Chceme tímto také poděkovat našemu týmu, díky jehož neúnavné péči a zápalu můžeme slavit tento úspěch.

No items found.
No items found.
Sdílet: