Blahobyty spojily síly se společností Minut pro odpovědný provoz servisovaných apartmánů v České Republice

Tisková zpráva

Blahobyty, přední provozovatel servisovaných apartmánů v Praze, zásadně rozšiřuje svou spolupráci se společností Minut®, inovátorem v oblasti chytrých zařízení pro monitorování hluku na trhu krátkodobých pronájmů. Prohloubení partnerství je důležitým krokem k posílení našeho závazku nejen poskytovat ubytování vysokého standardu, ale také aktivně přispívat k ochraně klidu a soukromí v našem okolí.

Naše polupráce s Minut®, již dříve úspěšně testovaná v našich pražských apartmánech, tak nyní vstupuje do nové fáze. Stali jsme se oficiálním distributorem Minut® pro B2B sektor v České republice, což nám umožňuje rozšířit ověřené řešení pro monitorování hluku k dalším provozovatelům ubytovacích zařízení. Tento krok podporuje harmonické soužití turistů a místních a přispívá k udržitelnému rozvoji cestovního ruchu v našem městě.

Zařízení Minut® nabízejí hostitelům řadu výhod, včetně monitorování hluku a obsazenosti, detekce cigaretového kouře a dalších funkcí, které zlepšují zážitek hostů bez narušení jejich soukromí. Hostitelé mohou snadněji předcházet případným incidentům a zajistit, že každý pobyt je nejen příjemný, ale také respektující klid a soukromí okolí.

No items found.
Blahobyty

Blahobyty jsou předním provozovatelem servisovaných apartmánů v Praze a zaměřují se na poskytování hotelových služeb v pohodlí a soukromí domova. Společnost aktivně spolupracuje na nastavení spravedlivých regulací pro ubytování v soukromí a usiluje o pozitivní vliv na celý sektor.

Více informací na www.blahobyty.cz

Minut®

Minut je švédská společnost, která pomáhá hostitelům být lepšími sousedy.  Jejich produkty a služby pro trh krátkodobých pronájmů pomáhají hostům, hostitelům a sousedům spolu vycházet.

Více informací na www.minut.com

No items found.
Sdílet: