Blahobyty a Homes & Villas by Marriott Bonvoy otevírají nové horizonty ubytování v soukromí v České republice!

Tisková zpráva

Blahobyty, špičkový poskytovatel servisovaných apartmánů v Praze, s radostí oznamuje začátek vzrušujícího partnerství s Homes & Villas by Marriott Bonvoy, globálním lídrem v oblasti hotelových a ubytovacích služeb. Toto strategické spojení přináší expanzi Marriott Bonvoy do České republiky, kde společně otevíráme novou kapitolu v nabídce prémiového ubytování. V současné době pracujeme na vzájemné integraci našich systémů a služeb, což zákazníkům přinese výhody ze synergie obou značek a zalistování těch nejluxusnějších nemovitostí pod správou naší společnosti přímo na platformě Homes & Villas by Marriott Bonvoy.

“It was really great to meet you, see some of your lovely apartments, and discuss all things about hospitality! I look forward to starting the collaboration and get your lovely homes on Homes & Villas by Marriott Bonvoy!” - Pierre Hubisz, Senior Business Development Manager

No items found.
Blahobyty

Blahobyty jsou předním provozovatelem servisovaných apartmánů v Praze a zaměřují se na poskytování hotelových služeb v pohodlí a soukromí domova. Společnost aktivně spolupracuje na nastavení spravedlivých regulací pro ubytování v soukromí a usiluje o pozitivní vliv na celý sektor.

Více informací na www.blahobyty.cz

Homes & Villas by Marriott Bonvoy

Homes & Villas by Marriott Bonvoy, založená v roce 2019, je globální služba pro pronájem nemovitostí, která využívá více než 90 let zkušeností společnosti Marriottu v oblasti hospitality. Tento program se zaměřuje výhradně na prémiový a luxusní segment trhu, kde každý domov musí splňovat přísné standardy kvality a služeb definovaných Marriott Bonvoy. Spolupracuje jen s pečlivě vybranými provozovateli servisovaných apartmánů, aby zajistila, že každá nemovitost je spravována v souladu s vysokými standardy, které stálí hosté od značky Marriott očekávají.

Více informací na https://homes-and-villas.marriott.com

No items found.

Úspěšně odesláno
Odeslání selhalo.
Sdílet: