Jak můžete získat více času a výrazně zvýšit příjem ze své nemovitosti?

Po většinu času vyžadují krátkodobé pronájmy vaše aktivní zapojení.

Příjezdy hostů, komunikace, řešení reklamací, cenová strategie, ale také zvyšování standardu vybavení a plnění právních povinností.

Nejprve se pokusíte vše řídit sami a hledáte online nejlepší strategie. Informace jsou však často zahlcující, protichůdné nebo nerelevantní pro vaši nemovitost a situace, které potřebujete řešit.

Jak se nároky na řízení zvyšují, starání se o nemovitost začíná zasahovat do vašeho osobního života a spotřebovává drahocenný čas. Místo aby nemovitost pracovala pro vás, máte pocit, že pracujete pro ni, připoutáni k odpovědnostem vyžadujícím neustálou pozornost. Jedno pochybení a riskujete poškození reputace špatnými recenzemi.

Přirozenou reakcí je hledání správce nemovitosti. Ale jak můžete věřit, že třetí strana bude spravovat váš majetek zodpovědně a s vašimi zájmy na srdci?

Co nabízí Blahobyty?

Blahobyty jdou nad rámec typického modelu "správy Airbnb" - termínu, který se stal synonymem pro náš trh. Nabízíme pokročilé, kompletní řešení pro správu krátkodobých pronájmů, specializující se na servisované apartmány, které odpovídají rostoucím požadavkům dnešního hospitality sektoru. Zaměřením se na vytváření vynikajících zážitků pro hosty a pečlivou správu majetku zajišťujeme, že vaše investice prosperuje a váš čas je váš vlastní.

Co nás dělá jedinečnými?

Používáme vlastně vyvinutá řešení k poskytování světové úrovně zážitků pro hosty.

V Blahobytech najdete

Důvod 1: Plná transparentnost

Žádné přehnané sliby ani nerealistická očekávání. Možná nebudeme nejlepším řešením pro vaše potřeby, a také vám dopředu řekneme, co je pro vás to správné řešení. Úspěch dosahujeme pouze tehdy, když uspějete vy. Na dnešním konkurenčním trhu musí vaše nemovitost konkurovat pětihvězdičkovým hotelům. Pokud si navzájem sedneme, pouze transparentnost a důvěra nás dovedou daleko a učiní vaši nemovitost skutečně úspěšnou investicí.

Ale jak toho dosáhnete?

Na základě podrobností o vaší nemovitosti a našich datových modelů odhadneme vaše budoucí výdělky a navrhneme kroky k přípravě vaší nemovitosti pro hosty. Tento odhad není zárukou, a pokud vám někdo slibuje jistotu, buďte opatrní. Rozhodnutí o partnerství je jen na vás. Pokud se zavážete, dostanete přístup k živému kalendáři vaší nemovitosti, žádné rezervace bez vašeho vědomí, otevřenou komunikaci s naším týmem, přístup k fakturám za každý náklad a to bez příplatků a žádné skryté poplatky. Víme, že důvěru lze ztratit za sekundu a napravit trvá věčnost.

Důvod 2: Tým profesionálů

Naši práci neoutsourcujeme. Investujeme do našich lidí a poskytujeme jim dovednosti a znalosti, které potřebují k poskytování vynikajících služeb. Tím, že všechno držíme in-house, udržujeme kontrolu nad kvalitou a poskytujeme osobní přístup, který outsourcované služby nemohou nabídnout. Od úklidu a oprav až po komunikaci s hosty máme dlouhodobé profesionály, kteří znají svojí práci a odpovědnosti. To zajišťuje, že vaše nemovitost je v perfektním stavu, vaši hosté jsou spokojeni a vy jste dobře informováni.

A co to znamená pro vás?

Bude vám přidělen dedikovaný obchodní manažer, který vás provede celým procesem integrace vaší nemovitosti pod naší správu. Spolu s naším týmem pro “spouštění" nových apartmánů vám pomohou připravit nemovitost a nastavit správnou strategii pronájmu. Po úspěšném spuštení budete představeni našemu dedikovanému account týmu, který bude vždy k dispozici pro zajištění vašeho dlouhodobého úspěchu. I když obchodní manažer nebude denně přítomen, bude k dispozici pro jakékoli rozvojové a strategické schůzky, zajišťující nepřetržitou podporu a vedení.

Důvod 3: Přísné dodržování všech právních požadavků

Poskytování krátkodobého ubytování je podnikání jako každé jiné a podléhá českým právním předpisům. Poskytovatelé musí splnit řadu legislativních požadavků, jako je získání živnostenského oprávnění, označení provozovny, vedení domovní knihy, hlášení cizinců policii, placení městské daně a vydávání daňových a účetních dokladů.

Jak si můžete být jistí, že splňujete všechny požadavky?

Pokud nesplníme právní požadavky stanovené v naší smlouvě, jsme to my, kdo hradí případnou pokutu. Navíc jsme založili a předsedáme České asociaci pronajímatelů a ubytovatelů v soukromí a aktivně spolupracujeme s městskými a státními úřady na stanovení a prosazování pravidel pro krátkodobé pronájmy.

Důvod 4: Volný přístup k námi vyvinutým řešením

Volný přístup k vlastně vyvinutým řešením může znít jako maličkost, ale právě to nás činí jedničkou na trhu. Většina poskytovatelů krátkodobých pronájmů spoléhá na třetí strany a data pro provoz svých služeb nebo přípravu cenové strategie. Problém s komerčně dostupnými řešeními je, že musí fungovat celosvětově a tedy nejsou zaměřena na mikro trhy jako Praha. Od našeho založení v roce 2016 se zaměřujeme na vývoj vlastních technologických řešení a shromažďování dat, která řídí rozhodování k zvýšení vašich zisků a kvality zážitků vašich hostů.

Jaká řešení získám, která u konkurence nenajdu?

První je náš vlastní cenový algoritmus, který je vycvičen na hyperlokálních datech z pražského trhu. Denně zpracováváme data o všech nabídkách, jejich cenách a transakcích na trhu Airbnb. Kromě toho máme data z našeho vlastního portfolia 160 nemovitostí. To nám umožňuje předvídat tržní trendy s předstihem. Analyzujeme data o apartmánech, jejich obsazenosti a cenách pro jednotlivé termíny v reálném čase a dynamicky upravujeme ceny všech našich nabídek na základě těchto dat (včetně cen pro počet hostů, úklidu, slev atd.). Každá nemovitost je jedinečná a náš algoritmus toto zohledňuje. Druhé je, že vaše nemovitost těží ze značky Prague Days a inzerce vaší nabídky na naší platformě praguedays.com, kterou aktivně propagujeme. To vám poskytuje přímé rezervace a opakované návštěvy.

Služby, které můžete očekávat

Proaktivní péče o nemovitost
Strategický revenue management
<
Služby hotelé kvality
Kontinuální optimalizace
Plná transparentnost
Flexibilita

Chcete využít potenciál své nemovitosti naplno?

Naše komplexní řešení správy zajistí, že vaše nemovitost zůstane ve špičkové kondici a zároveň bude dlouhodobě přinášet vysoké výnosy. Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme.
Děkujeme za váš kontakt. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Odeslání selhalo.
Mám o svém bytě větší přehled než kdyby byl pronajat na klasický dlouhodobý pronájem. Rychlá komunikace a kvalitní online systém s přehledem obsazenosti bytu i výnosností. Oceňuji flexibilitu, kdy mohu byt využít i pro sebe.
Lukáš H.
Všechny recenze

Další 2 důvody, proč nás ihned kontaktovat

1. I když máme hluboké zkušenosti s krátkodobými pronájmy, optimalizujeme vaši obsazenost nabízením flexibilních pobytů - krátkodobých, střednědobých, dlouhodobých i komerčních, vždy podle toho, co je pro vaši nemovitost nejvýhodnější. To může například zajistit roční pobyt za 1 milion Kč. Náš dedikovaný tým se stará o více než 90 partnerů a zajišťuje pro vás firemní pobyty. Rozšiřte své příjmy prostřednictvím našich přímých B2B partnerství, která vyhovují potřebám korporací a obchodních cestujících.

2. Spuštění bytu aby byl plně připravený pro hosty zabere čas, pokud má být děláno kvalitně. My tak můžeme každý týden onboardovat pouze malé množství. Čím dříve nás kontaktujete, tím dříve můžete začít vydělávat. Nezmeškejte příležitost maximalizovat potenciál vaší nemovitosti s Blahobyty.

Důležité: Pokud máte jakékoli otázky, které nebyly zodpovězeny, napište nám přímo na nove@blahobyty.cz a dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci.

Nejste zatím připraveni předat správu svého apartmánu?

Nic se neděje! Dobré místo, kde začít, je náš e-book, který poskytuje návod, jak splnit právní požadavky spojené s poskytováním ubytování v soukromí. Pohodové a zodpovědné hostitelství!

Získejte e-book dokument pro lepší orientaci v právních povinnostech spojených s krátkodobými pronájmy.

Získat E-book
Úspěšně odesláno
Odeslání selhalo.